ROZŠIŘUJEME TÝM 4ct A HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI Geoinformatik/analytik.

4ct hledá někoho, koho baví analýzy dat a informačních toků, navrhuje a tvoří datové modely. Dále je schopný svůj tým podpořit po technické stránce a nenechá se odradit prvním neúspěchem.

Čím se zabýváme:
4ct je síť nezávislých expertů, která umožňuje sestavit flexibilní multidisciplinární týmy pro konkrétní projekty, v kterékoliv jejich fázi.
4ct je společnost specializující se na analýzu, přípravu, nastavení, koordinaci procesu a řízení rozvojových projektů, umožňující efektivní komunikaci se všemi relevantními partnery.
4ct je místo pro sdílenou zkušenost, inspiraci, inovace a udržitelná řešení.
Více o našich minulých a současných projektech — http://www.4ct.eu/projects
Seznam nabízených služeb pro klienty — http://www.4ct.eu/client

Náplň práce:
-Datová analýza a extrakce
-Vývoj analytických nástrojů zejména pro urbánní území
-Návrh a tvorba datových modelů

Požadujeme:
-Pokročilá znalost GIS software (ArcGIS, QGIS)
-Znalost Python, R, PostgreSQL
-Práce na živnostenský list

Juniorní pozice, vhodné pro absolventy, či zájemce se základní praxí v oboru územního plánování, urbanismu, geoinformatiky či ekonomie v území.
V případě nedostatku zkušeností v konkrétních aplikacích zacvičíme.

Můžete se těšit na:
-Pružnou pracovní dobu
-Zázemí v prostředí coworkingového centra Impact HUBu Praha
-Neformální atmosféru
-Práci v příjemném kolektivu mladých lidí

Kontakt:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu:  info@4ctplatform.eu