4 Network

Odevzdali jsme III. etapu projektu pro Zbraslav!

Uzavřeli jsme projekt Zbraslav závěřečným doporučením pro zadání soutěže. Ale tím práce nekončí. Budeme přítomni u celého nastavení architektnicko- urbanistické soutěže, která dá centru Zbraslavi tvář. Naplní vizi Zbraslavi jako skutečného historického a společenského centra území Soutoku. A moc se na to těšíme! Sledujte nás a buďte u toho s námi! Více o projektu se dozvíte na 4ct projects.

Senát parlamentu ČR 2017

Zakladatel 4ct, Tomáš Ctibor měl tu čest minulý čtvrtek 26.10.2017 vystoupit jako jeden z prezentujících na mezinárodní odborné konferenci ve Valdštejnském paláci Senátu Parlamentu ČR. Témata konference se fokusovala na současné trendy ve veřejné správě, datech a chytrých řešeních pro města. Byla pořádána ve spolupráci s Masarykovým ústavem vyšších studií ČVUT v Praze. Tomáš Ctibor prezentoval v rámci sekce zaměřené na Smart Cities moderované RNDr. Tomášem Hudečkem, PhD. Jeho prezentace se zabývala inovativními metodickými přístupy k analýzám území a navazovala na téma BIG DAT a jejich využívání pro účely územní analýzy a dat v obcích. Důraz však byl stále kladen na expertní vklad, který závěr analýzy územních dat musejí obsahovat.

ECHO KV 2017

Proběhlo již druhé setkání Ozvučné Desky Karlových Varů, kterou s velkou ctí tentokrát moderoval náš zakladatel a jednatel Tomáš Ctibor. Tématem této odborné diskuze bylo hledání řešení širšího centra města okolo dolního nádraží Karlových Varů a více informací bude již brzy možné nalézt na stránkách ECHOKV.

TECHOcon 2017

Minulý týden se konala interaktivní konference TECHOCON zaměřená na technologické inovace a jejich vliv na pracovní prostředí. Bylo se zde možné seznámit s novými produkty, originálními přístupy k navrhování a vizí budoucnosti v podání předních českých architektů, designérů a zástupců firem z oboru komerčních interiérů. Jedním z prezentujících odborníků byl, pro naše velké potěšení, také zakladatel a jednatel 4ct platform Tomáš Ctibor. Kopii tiskové zprávy můžete nalézt ZDE.
log in