4 Network

4ct SE PŘESTĚHOVALO!

S radostí vám oznamujeme, že naši malou a útulnou kancelář nahradil nový, větší a vzdušnější prostor! Stále nás najdete v IMPAC HUB na Drtinově 10, jen o patro výš. HESLO DNE: 4ct stoupá stále blíže ke hvězdám.

POJĎTE S NÁMI ZÍTRA 6.6. NA PŘEDNÁŠKU AMERICKÉHO ARCHITEKTA A URBANISTY MARKA JOHNSONA!

Mark Johnson je renomovaný krajinářský architekt a urbanista z Denveru, který má za sebou mnoho významných projektů jak v USA, tak i po celém světě. Momentálně také působí v České Republice a 4ct je nesmírnou ctí s Markem a jeho týmem spolupracovat na projektu přestavby čtvrti Jižní Centrum v Brně. Přednáška se koná 6.6. v 19:00 v CAMPu – Centru Architektury a Městského Plánování v Praze

4ct roste jako z vody a my hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici GIS specialisty.

Hledáme někoho, koho baví analýzy dat a informačních toků, navrhuje a tvoří datové modely. Dále je schopný svůj tým podpořit po technické stránce a nenechá se odradit prvním neúspěchem.

ROZŠIŘUJEME TÝM 4ct A HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA!

V hledáčku máme mladé i zkušené architekty, urbanisty nebo územní plánovače, kteří by se s námi podíleli na výzkumných, rozvojových, plánovacích a analytických projektech. Jsi zvyklý pracovat v týmu a přirozený leader? Máš zkušenosti s analýzou území, územního plánování či s rozvojovými projekty? Tak přesně tebe hledáme na pozici projektového koordinátora! Základ naší multioborové platformy je složen z mladého a příjemného kolektivu odborníků, kteří se podílí na plánování našich měst a nejen jich! Ve zkratce se jedná o práci v různorodém kolektivu specialistů, jeho koordinaci, vytváření koncepcí a strategií, jejich organizaci a mnohé další!
log in