4 Network

4ct na Impact Hub Mash-Upu!

Zajímá vás, kdo jsme a co děláme? Podívejte se na záznam z prezentace MashUp pořádané v Impact Hubu ze dne 28.6.2018. Vidět můžete například Tomáše Ctibora zakladatele 4ct spolu s členy týmu Klárou Filaunovou a Martinem Skalickým. Odkaz na celý záznam naleznete v detailu článku.

4ct SE PŘESTĚHOVALO!

S radostí vám oznamujeme, že naši malou a útulnou kancelář nahradil nový, větší a vzdušnější prostor! Stále nás najdete v IMPAC HUB na Drtinově 10, jen o patro výš. HESLO DNE: 4ct stoupá stále blíže ke hvězdám.

POJĎTE S NÁMI ZÍTRA 6.6. NA PŘEDNÁŠKU AMERICKÉHO ARCHITEKTA A URBANISTY MARKA JOHNSONA!

Mark Johnson je renomovaný krajinářský architekt a urbanista z Denveru, který má za sebou mnoho významných projektů jak v USA, tak i po celém světě. Momentálně také působí v České Republice a 4ct je nesmírnou ctí s Markem a jeho týmem spolupracovat na projektu přestavby čtvrti Jižní Centrum v Brně. Přednáška se koná 6.6. v 19:00 v CAMPu – Centru Architektury a Městského Plánování v Praze

4ct roste jako z vody a my hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici GIS specialisty.

Hledáme někoho, koho baví analýzy dat a informačních toků, navrhuje a tvoří datové modely. Dále je schopný svůj tým podpořit po technické stránce a nenechá se odradit prvním neúspěchem.
log in