4 Network

4ct roste jako z vody a my hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici GIS specialisty.

Hledáme někoho, koho baví analýzy dat a informačních toků, navrhuje a tvoří datové modely. Dále je schopný svůj tým podpořit po technické stránce a nenechá se odradit prvním neúspěchem.

ROZŠIŘUJEME TÝM 4ct A HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA!

V hledáčku máme mladé i zkušené architekty, urbanisty nebo územní plánovače, kteří by se s námi podíleli na výzkumných, rozvojových, plánovacích a analytických projektech. Jsi zvyklý pracovat v týmu a přirozený leader? Máš zkušenosti s analýzou území, územního plánování či s rozvojovými projekty? Tak přesně tebe hledáme na pozici projektového koordinátora! Základ naší multioborové platformy je složen z mladého a příjemného kolektivu odborníků, kteří se podílí na plánování našich měst a nejen jich! Ve zkratce se jedná o práci v různorodém kolektivu specialistů, jeho koordinaci, vytváření koncepcí a strategií, jejich organizaci a mnohé další!

4ct S RADOSTÍ OZNAMUJE!!

Leader 4ct Tomáš Ctibor, má tu čest se od tohoto měsíce stát členem nově vzniklé Odborné rady Kanceláře architektury města Karlových Varů.

„DEVELOPER VÍ, JAK EFEKTIVNĚ STAVĚT, FINANČNÍ INSTITUCE VÍ, JAK DOBŘE VLASTNIT A MĚSTO JE NEJLEPŠÍ REALITNÍ MAKLÉŘ, PROTOŽE VÍ, KOLIK LIDÍ A KDE POTŘEBUJE BYDLET.“ Tomáš Ctibor

V rámci konference pořádané časopisem ARCHITECT+, jež se dnes konala v pražském CAMPu prezentoval také zakladatel 4ct, Tomáš Ctibor. Spolu s dalšími prezentujícími z Vídně, Bruselu a Prahy rovněž diskutovali o tématice SMART CITIES a SMART BUILDINGS.
log in